Gezond 1 Premium Corner

Hoofdpijn door te veel pijnstillers

13 mei 2019

Voor wie weleens hoofdpijn heeft, kan een pijnstiller uitkomst bieden. Maar te veel pijnstillers kunnen – gek genoeg – juist leiden tot meer hoofdpijn. Hoe dat komt, is niet helemaal duidelijk. Wel is bekend dat bij iemand die tien dagen of meer per maand pijnstillers gebruikt, de kans groot is dat de hoofdpijn daardoor juist verergert. Dit fenomeen wordt medicatie-afhankelijke hoofdpijn genoemd.

Laden…

Word abonnee en lees direct verder

Al vanaf 8 euro per maand leest u onbeperkt alle edities en artikelen van Elsevier Weekblad. Bekijk onze abonnementen.

Verder lezen?

U hebt momenteel geen geldig abonnement. Wilt u onbeperkt alle artikelen en edities van Elsevier Weekblad blijven lezen? Bekijk dan onze abonnementen.

Word abonnee

Er ging iets fout

Uw sessie is verlopen

Wilt u opnieuw

Premium Corner
Ingelogde abonnees van Elsevier Weekblad kunnen reageren
Bij het plaatsen van een reactie geldt een aantal voorwaarden. Klik hier voor de voorwaarden.